Olga Mełech-Suszak

Właścicielka gabinetu, lekarz stomatolog.
Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną na wydziale stomatologii w 1999 roku.
W latach 1999-2000 staż w Wojskowej Przychodni Stomatologicznej w Szczecinie oraz gabinecie ortodontycznym ORTOS.
Od 2000 roku do 2016 związana z gabinetem stomatologicznym Ewy Radziejewskiej,gdzie od 2003 wykonywała specjalistyczne leczenie przy pomocy mikroskopu stomatologicznego,głównie leczenie endodontyczne.
Od 2008-specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym -aparaty stałe i ruchome -pierwszy lekarz w Elblągu leczący aparatem Clear Aligner.Nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w wielu sympozjach i kursach praktycznych i teoretycznych.
Zainteresowania pozazawodowe: muzyka, rower, narty, dobra książka.

Urszula Danilczyk- Ziobro

Lekarz stomatolog. Tytuł lekarza dentysty otrzymała w 2008 roku, jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracę zawodową rozpoczęła w Dental Clinic. Od 2016 roku jest jednym z lekarzy w OMNI-DENT. Uczestniczyła w licznych kursach zawodowych z zakresu endodoncji (w tym z użyciem mikroskopu stomatologicznego), protetyki i stomatologii estetycznej. Zajmuje się również leczeniem dzieci.

Jej pasją są podróże, windsurfing. Lubi dobrą literaturę i musicale.

Agnieszka Hillar

Higienistka stomatologiczna. W latach 2003 - 2004 pracowała w jednym z pierwszych gabinetów na Pomorzu, specjalizującym się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, gdzie zabiegi wykonywano przy współpracy z jedną asystentką ( praca "na cztery ręce" ) lub z dwoma asystentkami ( praca " na sześć rąk"). W 2004 roku powróciła do rodzinnego Elbląga, gdzie podjęła pracę w gabinecie stomatologicznym w którym "zaszczepiła" pracę na cztery ręce.
Po kilkuletniej przerwie w 2016 roku wróciła do ulubionego zawodu, gdzie asystuje przy zabiegach i wykonuje zabiegi higieniczne. 

Prywatnie mama dwójki synów i fanka tortów angielskich.

Agata Celka- Tocha

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka szkoły policealnej- kierunek asystentka stomatologiczna oraz Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej- kierunek pedagogika. Od 2013 r. asystowała przy zabiegach w gabinecie Dental Clinic w Elblągu. Od 2016 r. współpraca z gabinetem OMNI-DENT. Uczestniczyła między innymi w kursie endodontycznym z użyciem mikroskopu stomatologicznego.

Prywatnie swoją miłość do zwierząt realizuje jako wolontariuszka w pasłęckim schronisku.
Mama małej córeczki- Lilianny.

Katarzyna Popiołek

Higienistka stomatoloigczna. Absolwentka szkoły policealnej- kierunek higienistka stomatologiczna. Od 2018 r. doświadczenie zawodowe zdobywała w gabinecie Dental Clinic w Elblągu. Od 2020 r. podjęła współpracę z gabinetem OMNI-DENT, gdzie asystuje przy zabiegach.

Prywatnie wolny czas spędza na aktywnościach fizycznych, fanka akrobatyki w powietrzu.