profilaktyka stomatologiczna

Pełne zdrowie jamy ustnej wymaga okresowego ,profesjonalnego usuwania złogów nazębnych.
Kamień i osady powodują drażnienie a w konsekwencji zapalenie dziąseł objawiające się zaczerwienieniem i krwawieniem. Zbyt długie zaleganie złogów może powodować poważne uszkodzenie przyzębia i utratę zębów.

stomatologia estetyczna

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą stomatologię bez zabiegów estetycznych, poprawiających wygląd własnych zębów lub starych uzupełnieni dentystycznych. W naszym gabinecie korzystamy wyłącznie z nowych materiałów, dzięki czemu po leczeniu, zęby mają ładny i estetyczny wygląd.

stomatologia zachowawcza

Istotą stomatologii zachowawczej jest walka z najpopularniejszą chorobą dotykającą nasze zęby - próchnicą.
Jej celem jest utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. W naszej praktyce dysponujemy wypełnieniami światłoutwardzalnymi najnowszej generacji, wszystko po to, by ząb odzyskał swój naturalny blask i funkcjonalność , a jego rekonstrukcja wykonana była estetycznie.

stomatologia dziecieca

Stomatologia dziecięca to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem zębów mlecznych.Jest to osobna dziedzina,gdyż zęby mleczne różnią się budową od zębów stałych. W związku z tą odrębnością leczenie jest specyficzne i adekwatne do wieku. Wielkim błędem jest twierdzenie,że zębów mlecznych się nie leczy.